Název akce: Skútr jízda 2019
Datum konání: 16. - 18. května 2019
Místo konání: Kemp Kajlovec
Druh akce: setkání skútrů čs. výroby i ostatních HV

 

Detaily akce

Sraz je letos v Autocampu Kajlovec. Máme zarezervovány noclehy a někteří účastníci účast odřekli, takže kdo by chtěl přespat v campu, je to možné.

Sraz je letos třídenní, tak aby každý mohl přijet v případě zaneprázdnění aspoň na jednu vyjížďku.

Čtvrtek 16.5.2019 v 11:00hod. odjezd na zámek Hradec nad Moravicí, vjezd až k bíle věži, dále individualní návštěva zámku, výstavy Gojových obrazů nebo výšlap na Bezručovu vyhlídku, v 13:00hod. návrat do campu,

v 17:00hod. vyjížďka - Kružberská přehrada a následný průjezd chatovou oblastí kolem cvičných horolezeckých skal do obce Kružberk (povolení do zákazu vjezdu od paní starostky mám) a návštěva Davidova mlýna.

Večer společné posezení v campu.

Pátek 17.5.2019 nejpozději v 11:00hod. odjezd do Ostravy, ve 12:00hod. je objednána prohlídka vysokopecní okruh v areálu Dolní oblasti Vítkovic pro 30 osob, kdo to má blíž do Ostravy, může počkat přímo v areálu a nebo se přidat cestou, pojedeme přes Skřípov, Výškovice, Kyjovice, Dolní Lhota, Vřesina a pak na Rudnou. Na zpáteční cestě se zastavíme v motorestu U Hanky na oběd.

Večer posezení v campu.

Sobota 18.5.2019 8:00-10:00hod. sraz v Kajlovci, v 10:30hod. vyjížka a následné zastávky v lomu Svobodné Heřmanice, přístav v Leskovci a hráz přehrady Slezská Harta, pojedeme přes Hradec, Otice, Dolní Životice, Jezdkovice, Hlavnici,Bratříkovice a dále pak Staré Heřminovy, Leskovec a z přehrady přes Bohdanovice, Hořejší Kunčice, Moravice, Melč, Žimrovice zpět do campu.

Po příjezdu opět posezení v Kajlovci.