Vážení kolegové,

jménem výboru našeho spolku KHV Opava Vás srdečně zvu na členskou schůzi našeho spolku, která se koná:

26. ledna 2018 v 14:00 hodin v prostorách Music Bar 80s', Englišova 37, Opava. (jako minule).

Na schůzi bude možno uhradit členský příspěvek na r. 2019 v hotovosti. Pokud preferujete platbu převodem na účet, můžete tak učinit na účet klubu, a to: 181772017/0300 Navrhovaný program naleznete v příloze. Z podstatného si dovolím zdůraznit, že na této schůzi také mimořádně provedeme doplňující volbu člena výboru, jelikož p. Tomáš Pechník se rozhodl k 31.12.2018 ukončit členství v klubu i ve výboru KHV Opava. Těšíme se na Vás, jako v minulých letech je zajištěna večeře a něco ostřejšího na zapití.

Přeji Vám klidné a radostné prožití Vánočních svátků, a šťastný vstup do Nového roku. Ať nám to jezdí!

Za výbor KHV Opava,
Zdeněk Jankovský,
předseda